•  

    0533 357 42 53

  •  

    info@yeniyolgumruk.com

Uluslararası Nakliyat

Uluslararası nakliye yapmak istiyorsunuz, ancak nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? Dünyanın her yerine ithalat veya ihracat için nakliye yaparken; kontrol, güvenlik, görünürlük ve gerçek rahatlık sağlamanızı sağlayacak eksiksiz bir uluslararası nakliye hizmet grubumuz var.

Uzman uluslararası nakliye ekiplerimiz; limandan limana veya kapıdan kapıya kaliteli hizmet, üstün bilgi sunar ve uluslararası tedarik zinciri gereksinimlerinizin tüm yönlerine çözümler bulmak için sizinle işbirliği yapar.

YENİYOL LOJİSTİK, uluslararası nakliye ve nakliye hizmet sağlayıcılarından biridir ve çok uygun fiyatlarla uluslararası nakliye hizmeti sunar.

YENİYOL LOJİSTİK, sistemini her bir müşterisine göre özelleştirip bireysel ihtiyaçlara göre yürütür ve sektörde 23 yıldan fazla deneyime sahip uzmanlarıyla rakiplerinin sağlayamadığı esneklikleri sağlar ve rekabetçi fiyatlar sunar.

Uluslararası Nakliye - Kara Taşımacılığı

Ülkemizin önde gelen karayolu taşımacıları ile ortaklaşa sunduğumuz bu servisimizle özellikle Avrupa varışlı kargolarınız zamanında ve güvenli bir şekilde alıcılarına ulaştırılmaktadır. Tüm ithalat ve ihracat yüklemeleriniz için ve tüm komple, parsiyel gönderileriniz, tercih ettiğiniz teslim şekline göre adreslerine güvenle ulaşmaktadır.

Uluslararası Nakliye - Hava Taşımacılığı

En süratli nakliyeye mi ihtiyacınız var? Uluslararası hava taşımacılığı, ihtiyaç duyduğunuz yere mal nakliyesinin en hızlı yoludur. Ürünlerinizin beklenen zaman dilimlerinde ulaşmasını sağlamak için konsolide parsellerden tam palet yüklerine kadar her şeyi ele alıyoruz ve esneklikle hava nakliyesini gerçekleştiriyoruz.

Uluslararası Nakliye - Deniz Taşımacılığı

Hızın çok önemli olmadığı durumlarda daha uygun maliyetli bir seçenek, uluslararası deniz taşımacılığı nakliye hizmetlerimizdir. Daha küçük konsolide LCL (Konteyner Yükünden Az) gönderilerden büyük FCL (Tam Konteyner Yükü) gönderilere kadar değişen seçenekler mevcuttur.
 

Aklınıza takılan bir soru var mı ?